top of page
Ieškoti

Šiuolaikinės muzikos koncertas VIBRANCE galerijoje „Arka“


Šiuolaikinės muzikos koncertas VIBRANCE

Laikas: 2022-09-24, 20 val.

Vieta: Galerija „Arka“ (Aušros Vartų g. 7)


Atlikėjai: „Input Duo“ – Alberto Anhaus, Núria Carbó (Šveicarija)


Programa:

Tadas Stalyga – Pockets

Augustė Vickunaitė – Momo

Alessandro Perini – Three studies for two voices

Luca Guidarini – Amber Mold


KONTAKTAS - tai provokuojančios naujos muzikos renginių serija, kurioje skamba įdomiausi šių dienų kompozitoriai ir atlikėjai. Čia pristatomi nauji kūriniai, o ypatingą reikšmę turi kūrybiniai procesai, apimantys kompozitorių ir atlikėjų bendradarbiavimą. Abi pusės kviečiamos eksperimentuoti, ieškoti naujų instrumentų raiškos būdų ir permąstyti savo kūrybines nuostatas.

Pirmasis 2022 metų sezono koncertas – tai bendras šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvo „Input Duo“, Lietuvos menininkų Augustės Vickunaitės ir Tado Stalygos bei italų kompozitorių Luca Guidarini ir Alessandro Perini eksperimentas, siekiantis tyrinėti gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamų garso vibracijų derinį. Atlikėjai, atsisakę visų tradicinių instrumentų, bet įgalinę savo fizinius kūnus bei jų judėjimą kaip muzikos elementus, tampa mediumu, leidžiančiu šioms vibracijoms sklisti. Konceptas remiasi filosofine antropocentrizmo pasaulėžiūra, teigiančia, jog žmogus yra reikšmingiausia būtybė visatoje, o pasaulis yra vertinamas remiantis žmogiškomis vertybėmis ir patirtimis.


INPUT [DUO] - tai kolektyvas, skirtas naujoms muzikos kalboms tyrinėti. Alberto Anhaus ir Núria Carbó suburtas, ir Berne, Šveicarijoje įsikūręs „Input Duo“ siekia ieškoti naujų muzikos išraiškos būdų, derindamas elektroninius prietaisus, mechaninius objektus ir neįprastus instrumentus. Kolektyvas siūlo daugialypės terpės šou, pagrįstus vaizdo, šviesos ir elektronikos sąveika, ir kuria universalius ir logistiškai patogius projektus, kurie tiktų šiuolaikiniam sparčiai besikeičiančiam, ekspansyviam pasauliui.


Nuoroda į renginio info:(2) VIBRANCE | Facebook

Comments


bottom of page