top of page
Ieškoti

Aukcionas pratęsiamas: kviečiame dalyvauti nuotoliniu būdu


Meno kūrinių aukcionas Baltarusijos politiniams kaliniams paremti pratęsiamas: kviečiame dalyvauti nuotoliniu būdu


Š. m. gruodžio 9 d. įvykusiame meno kūrinių aukcione Baltarusijos politiniams kaliniams ir kalinėms paremti buvo parduoti 35 kūriniai už beveik 12 tūkstančių eurų, iš kurių didžioji dalis (atskaičius atlygį menininkams ir mokesčius) bus skirta paremti Baltarusijos politiniams kaliniams ir jų šeimoms.


Iš viso šiai iniciatyvai menininkai buvo paskyrę 70 darbų - tad jei išsirinkto kūrinio nespėjote įsigyti gyvai vykusio aukciono metu, visus meno mylėtojus maloniai kviečiame tai padaryti siūlant savo kainą elektroniniu paštu.


Kaip dalyvauti nuotoliniame aukcione?


Aukcionas vyksta nuo š.m. gruodžio 13 d. iki pirmadienio, gruodžio 20 d. 23:59 val.


Visi norintys pateikti kainos pasiūlymą pasirinkto kūrinio įsigijimui kviečiami siųsti jį el. paštu uzjusuirmusulaisve@gmail.com.


Jei aukciono metu už tą patį kūrinį bus pateikta kita, aukštesnė kaina, mažesnę kainą pasiūlęs dalyvis galės pateikti didesnę kainą.


Esant keliems vienodos kainos pasiūlymams, kūrinys bus parduotas pirmajam tą kainą pasiūliusiam.


Organizatoriai neatsako, jei su kūrinio pirkėju aukciono metu neįmanoma laiku susisiekti.


Didžiausią kainą pasiūlęs pirkėjas turės pervesti nurodytą pinigų sumą į Dailininkų sąjungos galerijos sąskaitą. Gavus apmokėjimą bus susisiekta dėl kūrinio atsiėmimo.


Svarbu: siūlant kainą, el. laiško temoje (subject) būtina nurodyti pasirinkto kūrinio numerį.


Daugiau informacijos el. paštu uzjusuirmusulaisve@gmail.com.


Nuo kiekvieno parduoto meno kūrinio 70 proc. sumos, atskaičius mokesčius, bus skirta paremti Baltarusijos politinius kalinius ir jų šeimas. Kūrinio autoriui už darbą bus atlyginama skiriant iki 30 proc. nuo parduoto darbo.


Comments


bottom of page