top of page
Ieškoti

Kauno skyriaus Keramikos sekcijos paroda | Kauno užkulisiaiLietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus Keramikos sekcijos rengiama paroda skirta Kauno miestui bei kultūros sostinės metams paminėti. Viena skaitlingiausių LDS KS sekcijų – keramikos sekcija nori pažymėti savo kūryba miestą, kuriame gimė ir augo telentingiausia keramikų bei jos pradininkų karta Lietuvoje.


Parodos tema pasirinkta norint išgryninti ir atskleisti nematomas, nereikšmingas ar pamirštas miesto vietas. Tai meninis projektas - paroda, kuris leidžia parodos dalyviui - autoriui išgryninti ir perteikti Kauno miesto gyventojui ar svečiui neatrastas, užmirštas istorijas, kampelius, miesto plyšius savo kūriniuose. Miesto istoriją ir tikrąjį veidą formuoja ne tik išgražinta, sceninė, apšviestoji miesto pusė. Šešėlyje likęs miestas taip pat yra mūsų kultūros ir kasdienos dalis, formuojantis gyvą ir besikeičiantį miesto paveikslą.


Autoriai parodoje atskleidžia inspiracinius Kauno miesto užkulisius – asmeninius atradimus – tekstus – užmirštas ar dar neatrastas istorijas, kuriomis remiantis bus kuriamas ir eksponuojamas meno kūrinys.


Parodos kūriniai – keramikos, porceliano, akmens masės medžiagomis atlikti autoriniai, šiai parodai sukurti darbai.


Projekto-parodos organizatorius LDS Kauno skyriaus keramikos sekcija


Kuratoriai: LDS Kauno skyriaus keramikos sekcijos vadovė Kristina Ancutaitė, Keramikė Eglė Česonytė-Straigienė

Dalyviai:

Aldona Keturakienė, Eglė Česonytė, Daina Daukšienė, Brigita Pranckevičiūtė, Nomeda Jakūnienė, Živilė Bardzilauskaitė Bergins, Kristina Alšauskienė, Neringa Arulienė, Laima Mačiulaitytė, Virginija Laužadienė , Rasa Vaičiulytė, Virginija Užusenytė, Daina Vanagaitė, Irmantas Kazlauskas.


Organizatorių informacija

Comments


bottom of page