top of page
Ieškoti

Kristinos Norvilaitės paroda „Beveik visą naktį ieškojau“Vilniaus rotušėje lapkričio 4-28 d. veiks Kristinos Norvilaitės paroda „Beveik visą naktį ieškojau“.


Parodos atidarymas – lapkričio 5 d. (šeštadienį) 16 val.

„Beveik visą naktį ieškojau... savęs! Pastarieji metai paženklinti nerimu: virusas, baimė netekti artimųjų, o paskui dar ir karas. Prabundi naktį ir galvoji: „Kas aš esu? Ar dar esu?“. Savo plakate ne veltui pasirinkau darbą pavadinimu „Ar tu turi širdį?“. Labai dažnai norėjosi paklausti šio klausimo vykstant aplink visiems nesuplanuotiems įvykiams. Praskleidžiu savo širdį ir į darbus perkeliu meilę, ilgesį, liūdesį, nerimą“ – pasakoja K. Norvilaitė.


Parodoje „Beveik visą naktį ieškojau“ autorė dėlioja pasakojimą, kuriame atsispindi mergaitės, o vėliau ir moters asmenybės vystymosi raida. Juk giliausi žmogaus formavimosi klodai atsiranda vaikystės terpėje. Čia pradeda gimti santykis su pasauliu, žmonėmis, gamta. Parodoje autorė artės prie savo lyg dar mažos mergaitės būsenos, pilnos ilgesio, laukimo, nusivylimo ir atradimų. Darbai sukurti lino raižinio, asambliažo technikomis. Paveiksluose dominuoja ryškios spalvos, išraiškingas linijinis raižinys. Šiuose grafikos darbuose spalvų intensyvumas organiškai dera su minimalistine estetika.

Daugiau apie menininkę: www.kristinanorvilaite.com / www.galerija-norvilaite.lt

Comments


bottom of page