top of page
Ieškoti

Kvietimas dalyvauti 30 - ojoje Kalėdinių miniatiūrų parodoje „Laiptų galerijoje“

Šiais, 2022 metais, „Laiptų galerija“ jubiliejinį – 30-ąjį kartą organizuoja tarptautinę miniatiūrų parodą – projektą „Jau atvažiuoja Šv. Kalėda“. Tai vienas mėgiamiausių ir laukiamiausių šiauliečių bei miesto svečių kalėdinio periodo renginių. Jau tris dešimtmečius gyvuojančios parodos pradininkas – a.a. Žibuntas Mikšys.


Menininkai iš Lietuvos ir užsienio kasmet kuria savo Kalėdų stebuklą – miniatiūras, kurios ne tik džiugina akį, bet ir dažnai tampa miela dovana. Kiekviena miniatiūra – tai mažytė istorija, kurioje randi duris, langus, plyšius į didelius pasaulius su kiekvieno kūrėjo savitu ir unikaliu braižu.


Maloniai kviečiame Jus dalyvauti miniatiūrų parodoje – projekte.


Parodos atidarymas – 2022 m. gruodžio 2 d. 18 val.


Atidarant tarptautinę miniatiūrų parodą renginio „Jau atvažiuoja Šv. Kalėda“ metu kasmet skelbiamos nominacijos – apdovanojami įdomiausių, originaliausių miniatiūrų autoriai. Kiekvienam autoriui įteikiamas suvenyrinis parodos katalogas.Projekto nuostatai

2022 m.


1. Menininkai iki lapkričio 18 d. į „Laiptų galeriją“ pateikia 2 – 3 meno kūrinius („Laiptų galerija“, Žemaitės g. 83, Šiauliai).

2. Meno kūrinių tema, techninis išpildymas laisvai pasirinktas (grafika, tapyba, skulptūra, objektas, nuotrauka ir t.t.).

3. Apipavidalinto meno kūrinio (grafikos, tapybos, fotografijos) kraštinė neturi viršyti 20 cm. Skulptūros aukštis – iki 20 cm.

4. Reikalinga autoriaus ir kūrinio metrika. Būtina įrašyti autoriaus vardą pavardę, darbo pavadinimą, kainą.

5. Darbus nominacijoms atrenka galerijos sudaryta komisija.

6. Dalyviams būtina registracija. Dėl registracijos ir dalyvavimo sąlygų kreiptis:

tel. 8 41 200642 arbe 8 673 04898;


Pastabos:


1. Visi darbai katalogui bus fotografuojami. Katalogui galėsime panaudoti ir jūsų geros rezoliucijos (bent 2 MB) darbo nuotrauką. Siųsti el.paštu kristina.galerija@gmail.com.

2. Darbus galima siųsti per paštomatus ar autobusų siuntas (nurodant „Laiptų galerijos“ atstovo kontaktinius duomenis – Kristina Alseikė, 8 673 04898, Šiauliai):

  • LPEexpress – M. Valančiaus g. 18, Šiauliai 76301 – Lp Express Norfa XL;

  • Omniva – M. Valančiaus g. 18 – Omniva Šiaulių NORFA Valančiaus paštomatas (Šiauliai);

  • autobusų siuntos – taip pat nurodant „Laiptų galerijos“ atstovo kontaktinius duomenis – Kristina Alseikė, 8 673 04898, Šiauliai.

  • Nepamirškite užrašyti tikslų adresą, kuriuo darbus išsiųsti atgal bei kontaktinį savo telefono numerį.


Išsamesnė informacija dėl parodos organizavimo ir dalyvavimo:

Tel.: 8 41 200642 arba 8 673 04898

Comentarios


bottom of page