top of page
Ieškoti

LTMKS kviečia į dirbtuves ir seminarą su psichologe Gintare Buinickiene


Lapkričio 28 d. 17 val. Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga (LTMKS) kviečia į dirbtuves ir seminarą su psichologe Gintare Buinickiene.

Kultūros lauke vizualaus meno kūrėjai neretai susiduria spaudimu ir manipuliatyviomis situacijomis kai tenka derėtis dėl teisingo ir pagarbaus atlygio už kūrinių rodymą parodose bei kituose projektuose. Lietuvos kultūros tarybai atlikus tyrimą „Teisingas atlygis už kūrybą“ paaiškėjo, kad vizualaus meno kūrėjų atlygis už kūrinių sukūrimą ir rodymą, lyginant su kitomis sritimis, yra vienas žemiausių. Tad skatinti Lietuvos vizualaus meno kūrėjų žinojimą kaip atstovėti save derantis dėl teisingo atlygio yra ypač svarbu. Šiam tikslui pasiekti LTMKS bendradarbiauja su psichologe Gintare Buinickiene ir kviečia į seminarą bei dirbtuves – Kaip pakovoti už save ir savo darbą.

Susitikimo metu bus aptariamos situacijos, kada pastovėti už save ir savo darbą buvo sudėtinga, aptariama kaip pasiruošti situacijoms, kai reikia pastovėti už save ir savo darbą ir kaip tokiose situacijose elgtis.

Dirbtuvių programa:

– Kodėl kartais tenka pakovoti už save ir savo darbą? Kodėl tai svarbu? – Kaip pastovėjimas už save susijęs su pasitikėjimu savimi? Ko reikia, norint pasitikėti savimi? – Kaip faktų apie panašius darbus ir rinką surinkimas padeda man stiprinti pasitikėjimą savimi? – Kokie iššūkiai kyla norint išlaikyti pasitikėjimą savimi sudėtingose situacijose? – Kaip pasiruošti situacijoms, kai reikės atstovėti savo darbus ir kaip tokiose situacijose elgtis? – Realių situacijų analizė ir praktinės užduotys.

Gintarė Buinickienė yra psichologė ir lektorė. Didžiąją karjeros dalį praleido didelėse tarptautinėse organizacijose kaip darbuotoja, vadovė, vidinė lektorė. Labiausiai Gintarė gilinasi į savęs paieškas ir supratimą ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Daug dirba su atsparumo stiprinimu, padeda klientams atrasti tai, kas jiems svarbu, išsigryninti vertybes ir tikslus bei suprasti kas su mumis vyksta skirtingais gyvenimo etapais. Gintarė studijas baigė Colorado State university (JAV) ir Vytauto didžiojo universitete.

Renginys nemokamas.

Dalyvių skaičius ribotas, tad reikalinga registracija. Registracijos forma čia: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc_G5SxdHgUwO…/viewform

Renginys vyks lapkričio 28 d. 17 val. Renginio trukmė – 3 akademinės valandos. Vieta – kultūros kompleksas SODAS 2123.

Organizatoriai: Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga. Partneriai: Lietuvos dailininkų sąjunga, Lietuvos fotomenininkų sąjunga, VDA doktorantūros skyrius. Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Opmerkingen


bottom of page