top of page
Ieškoti

Sebastian Mügge ir Christoph Mügge (SE). „Ar tikrai norite išsaugot visus pėdsakus?"


Birželio 2 d. (ketvirtadienį) 18 val. galerijos „Meno parkas“ (Rotušės a. 27, Kaunas) trečiame aukšte pradės veikti brolių Sebastiano Mügge ir Christopho Mügge paroda „Ar tikrai norite išsaugot visus pėdsakus?“. Maloniai kviečiame į parodos atidarymą!


Paroda „Ar tikrai norite išsaugot visus pėdsakus?“ – įtraukianti instaliacija, kalbanti apie daugybę pėdsakų, kuriuos palieka žmogus po mirties. Vienas iš pagrindinių klausimų – kaip artimieji turėtų elgtis? Ką išsaugoti, o ko atsisakyti? Po netikėto praradimo, patirto šoko ir sielvarto, nelengva būti atsakingam dar ir už per daug metų sukauptą palikimą – įvairius daiktus, kolekcijas, o tuo pačiu ir už didžiulius skaitmeninių duomenų kiekius.


Gedinčiajam išlikti racionaliu tokioje situacijoje nėra lengva užduotis, jis turi veikti labai greitai. Apmaudžiausia yra tai, kad vėliau dėl šių skubotai priimtų sprendimų dažnai gailimasi. Šią universalią temą brolių menininkų duetas interpretuoja išskirtiniu techniniu sprendimu – išnaudodami atrastų medžiagų ypatybes ir įvairias technikas, tiražuodami darbų ant popieriaus serijas – pašto ženklų kolekciją iš Kauno, puslapius iš vintažinių užduočių knygų – kaip modernią ir istorinę nuorodą į fantominį skausmą, gendančias kapų gėles, taip pat – vieną kitą vietinį ir asmeninį anekdotą.


Sebastianas Mügge (g. 1981 m.) ir Christophas Mügge (g. 1983 m.) gimė Bonoje, Vokietijoje, gyvena Švedijoje. 2011 m. Sebastianas įgijo magistro laipsnį Umeå dailės akademijoje, o Christophas studijavo Diuseldorfo Kunstakademie, kur 2013 m. gavo diplomą. Kartu jie eksponavo Plateforme (Paryžius, FR), DG Kunstraum (Miunchenas, GE), Æther (Sofija, BG), Koppel projektas (Londonas, UK), Kunstverein Baden (Badenas, AT), Ostrale bienalė (Drezdenas, GE), Sinne (Helsinkis, FI), PARTcours / ParKUNST (Briuselis, BE), Kristianstads konsthall (Kristianstadas, SE), Vestfold Kunstsenter (Tønsberg, NO), Södertälje konsthall (Södertälje, SE), OK Corral (Kopenhaga, DK), DAS ESSZIMMER – erdvė menui+ (Bonna, DE) ir Kunsthaus Rhenania (Kelnas, DE).Paroda galerijoje „Meno parkas“ veiks iki birželio 30 d.


Galerijos darbo laikas: II-V 11:00–18:30 ❖ VI–VII - 11:00–16:00 ❖ I - nedirbameGalerija „Meno parkas“

Rotušės a. 27, LT-44279 Kaunas, Lietuva

galerija@menoparkas.lt

www.menoparkas.lt

Bình luận


bottom of page