top of page
Ieškoti

Teodoros Jurčytės-Šukaitienės paroda „Šnabždesiai"Kovo 7 d. 17 val. Lietuvos medicinos bibliotekoje (Kaštonų g.7, Vilnius) atidaroma Teodoros Jurčytės-Šukaitienės paroda „Šnabždesiai".

 

Teodora Jurčytė-Šukaitienė yra dailininkų sąjungos narė, Vilniaus dailės akademijos grafikos katedros magistrantūros absolventė, aktyviai kurianti grafikė. Po magistro studijų rengia personalines parodas, taip pat dalyvauja ir grupinėse parodose.

 

Menotyrininkė Jolita Liškevičienė pristato jaunąją menininkę: „ <…> savo kūryboje ji plėtoja meditatyvinę raišką, subtiliai ir jautriai derina klasikinės grafikos (atspaudo) ir konceptualiosios dailės prieigas, kūriniuose daugiausia naudoja abstrakčiosios dailės stilistiką ir minimalistinę raišką. Teodora noriai tobulina savo meninius įgūdžius kūrybinėse profesinėse dirbtuvėse, dalyvauja knygų mugėse, įvairiuose edukaciniuose užsiėmimuose ir kituose renginiuose. Teodora Jurčytė-Šukaitienė yra jau pasireiškusi grafikos meno srityje ir apdovanota prof. Vytauto Jurkūno premija „už tikėjimą grafikos menu ir atspaudu”.

 

2023 m. menininkei oficialiai suteiktas Meno kūrėjo statusas.

 

2023 m. rudenį Teodora kelias savaites kūrė grafikos meno rezidencijoje Arenys de Munt miestelyje, Katalonijoje. Dalį šių naujausių darbų, sukurtų įvairiomis technikomis naudojant vario plokštę, galima išvysti ir šioje parodoje.

 

Paroda veiks iki kovo 31 d.

 

Maloniai kviečiame.

 

Renginyje bus fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose bei vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar spaudoje.

 

Janina Valančiūtė

Lietuvos medicinos biblioteka

Kaštonų g. 7, 01107 Vilnius

Comments


bottom of page