top of page
Ieškoti

Irenos Tallat-Kelpšienės akvarelinės tapybos parodą „Gyvybė aplink mus“

Nuo spalio 15 d. kviečiame apžiūrėti Irenos Tallat-Kelpšienės akvarelinės tapybos parodą „Gyvybė aplink mus“ Kalvarijų bibliotekoje (Kalvarijų g. 29, Vilnius).Tai penkiolikta personalinė autorės paroda. Joje pristatomi akvarelinės tapybos kūriniai, sukurti 2022 metais. Ekspoziciją jungianti tema – nuostabios būtybės, kurios egzistuoja šalia mūsų.


Vaikystėje labai mėgusi piešti, pirmoje klasėje Irena visgi pasirinko meninę gimnastiką, o prie piešimo sugrįžo tik dvyliktoje klasėje. 1993–1996 metais ji studijavo Kauno aukštesniojoje meno mokykloje ir įgijo dailiojo stiklo meistro kvalifikaciją, o jos diplominis darbas „Vitražas – širma“ buvo pristatytas J. Zikaro vardo premijai gauti.


1996–2002 metais I. Tallat-Kelpšienė studijavo Vilniaus dailės akademijoje Vaizduojamosios dailės fakultete vitražo specializaciją ir gavo menų magistro laipsnį. 2017 metais menininkė įstojo į Lietuvos dailininkų sąjungą, jai suteiktas meno kūrėjos statusas.


I. Tallat-Kelpšienė yra sukūrusi vitražo kūrinių privatiems interjerams ir parodoms, meninių stiklo dirbinių. Parodose dalyvauja nuo 1999 metų, yra surengusi keturiolika personalinių ir dalyvavusi septyniolikoje jungtinių parodų Lietuvoje ir užsienyje. Menininkė yra eksponavusi vitražus, piešinius, akvarelinę ir aliejinę tapybą, stiklo ir tekstilės kūrinius, o šiais metais dalyvavo kreidinės pastelės tapybos parodoje.


Paroda „Gyvybė aplink mus“ Kalvarijų bibliotekoje veiks iki lapkričio 26 d. Maloniai kviečiame.Organizatorių informacija

Comments


bottom of page