top of page
Ieškoti

Vizualaus meno paroda „Takumas“


Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centre vasario 22 d., ketvirtadienį, 18 val. atidaroma vizualaus meno paroda „Takumas“, kurioje keturi menininkai – Eglė Ganda Bogdanienė, Jonas Staselis, Sviatlana Petuškova ir Andrius Grigalaitis – tyrinėja sudėtingą šių dienų tapatybės ir individualumo kraštovaizdį, remdamiesi filosofo ir sociologo Zygmundo Baumano idėjomis. Paroda skatina dialogą apie nuolatinį asmenybės ir bendruomenės santykio ieškojimą bei redefinavimą šiuolaikinėje skaitmeninėje ir globalizacijos paveiktoje visuomenėje.


Sąvoka „Takumas“ parodoje naudojama kaip metaforą kelionei per šiuolaikinės egzistencijos ir socialinių ryšių labirintą, atspindintį Baumano „skystos modernybės“ konceptą. Darbai kviečia žiūrovus apmąstyti, kaip nuolatinės permainos ir neapibrėžtumai paveikia mūsų tapatybės suvokimą, santykius su kitais ir mūsų vietą pasaulyje.


Kūrėjai pasitelkdami įvairias medijas – tekstilę, grafiką, bei fotografiją kuria vizualines metaforas, atspindinčias žmogaus būseną šiuolaikinėje visuomenėje.

 

Jei negalėsite dalyvauti atidarymo dieną – paroda veiks iki balandžio 1 d.


Parodą organizuoja: Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centras, Lietuvos dailininkų sąjunga.

Comentarios


bottom of page