top of page
Ieškoti

Atvirukų – kalėdinių linoraižinių miniatiūrų pamokos


Artėja Adventas, pasiruošimas didžiosioms metų šventėms. Šiais laikais, kai visi skubame ir nerandame laiko sau, kai sunku susikaupti ar nurimti ir sielą paruošti svarbiam laikotarpiui, siūlome prisiminti vieną Lietuvos dailininkų tradiciją – kurti kalėdines miniatiūras-atvirukus. Sovietmečiu tai buvo vienas iš laisvųjų žanrų, kai dailininkai galėjo nevaržomai kurti be jokios cenzūros. Daugiausiai tai būdavo grafinės miniatiūros, kurios keliaudavo paštu ar kitais keliais. Jomis keisdavosi ir taip ne vienuose dailininkų namuose atsirado mažųjų formatų kalėdinių kūrinių kolekcijos, dar laukiančios smalsių tyrėjų dėmesio.


Artėjant šventėms, kviečiame į mokamas (vienas užsiėmimas 10 €) kalėdinių linoraižinių miniatiūrų pamokas, kurias ves dailininkė Aušra Jasiukevičiūtė. Jų metu galėsite išsiraižyti savo sukurtą piešinį ir atsispausti spalvotas linoraižinio miniatiūras su paprastu arbatiniu šaukšteliu. Susikurkite atvirukus-paveikslėlius, kuriuos galėsite dovanoti visiems draugams ir artimiesiems.


Pamokos vyks nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 22 d., ketvirtadieniais ir penktadieniais, 18 - 21 val.


Atvykite į Skulptūros ir vitražo centrą (Dariaus ir Girėno g. 25, Vilnius), atsivežkite gerą nuotaiką, o priemonėmis mes pasirūpinsime!


Registracija į pamokas el-paštu: skulptore@inbox.lt


Comments


bottom of page