top of page
Ieškoti

Menininkės Eglės Narbutaitės personalinė paroda PAVĖSIS
Sausio 12 d. 18 val. kviečiame į parodos atidarymą galerijoje „Arka" (Aušros vartų g. 7, Vilnius).

 

Keistis ar pri(su)sitaikyti? Savo parodoje klausia menininkė. Eksponuojamuose darbuose ji permąsto nuo vartojimo inercijos perkaitusios visuomenes situaciją. Kviesdama atsikvėpti nuo kaitros, ji pati dar ieško to atokvėpio galimybių. Pavėsis tampa malonios vėsos, o kartais – ir hedonistinių poreikių tenkinimo metafora.

 

Šios E. Narbutaitės parodos piešiniams, kaip ir visai jos kūrybai, būdingas humoras, per kurį ji, išvengdama didaktinio tono, kalba apie šiandienai svarbius dalykus, atkreipia dėmesį į globalias problemas, nebijodama pasijuokti iš savęs, išlaisvina ir kitus tai daryti.

 

Eglė Narbutaitė (g. 1988) baigė performanso meno studijas Londono Kingstono universitete. Yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Eglės gatvės menas puošia šalies ir užsienio pastatų sienas. Šiuo metu menininkė gyvena ir kuria Vilniuje. „Pavėsis“ – didžiausia iki šiol jos eksponuota personalinė paroda.

 

Galerija dalyvaus projekte SU-MENĖK, tad vasario mėnesį pakviesime į specialią programą!

 

Paroda yra Lietuvos dailininkų sąjungos ir galerijos „Arka” kūrybinės programos dalis. Organizacijos strateginę veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Paroda truks iki vasario 11 d.

 

Daugiau informacijos:

 

 

Galerijos darbo laikas:

 

III - V: 12 val.  -  20 val.

VI - VII: 12 val.  -  17 val. 

Comments


bottom of page