top of page
Ieškoti

JUODA / BALTA


„Spalva tam tikra prasme atitraukia dėmesį, ji džiugina akį, tačiau nebūtinai pasiekia širdį.“ - Kim Hunter


Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus meno galerijoje „Drobė“ rugsėjo 15 d. 18 val. atidaroma paroda „JUODA / BALTA“


JUODA / BALTA – unikali savo pobūdžiu Lietuvoje tarpdisciplininė paroda, kurios metu įvairių sričių profesionaliems menininkams buvo keliamas iššūkis perteikti savo idėjas ir žinutes atsisakant spalvos.


JUODA / BALTA dažnai pamatinės spalvos, kurių pagalba fiksuojamos pirminės kūrinių idėjos. Tai gali būti sąmoninga pozicija atsisakant spalvos ir sudaranti galimybę atsiskleisti koncepcijai ar kitokiems kūrinio segmentams. Šioje parodoje menininkai meta iššūkį žiūrovo įprastiniam suvokimui ir įtraukia į vizualinę kelionę, kurioje pabrėžiami pagrindiniai meno elementai – forma, linija, kontrastas ir kompozicija. JUODA / BALTA grupinė ekspozicija kviečia žiūrovus pasinerti į monochromatinį pasaulį, kuriame spalvų nebuvimas yra galinga meninė išraiška.


JUODA / BALTA parodoje eksponuojami kūriniai pasiekė Kauną iš kitų miestų – Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus. Galite nustebti – menininkai, kuriuos pažįstate kaip koloristus, būtent šiai parodai pakeitė savo amplua ir sugebėjo kūrinius išgauti be spalvų.


JUODA / BALTA paroda, kuri vyks iki spalio 31 d., kviečia į naujų patirčių paiešką tiek menininkus, tiek žiūrovus.

Opmerkingen


bottom of page