top of page
Ieškoti

Naglio Ryčio Baltušniko paroda NAUJINEMATYTINENAUJINERODYTI


Sausio 7 d. 15 val. Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus galerijoje „Drobė“ atidaroma menininko Naglio Ryčio Baltušniko paroda NAUJINEMATYTINENAUJINERODYTI. Personalinėje parodoje dailininkas pristato konceptualius mozaikos technika atliktus kūrinius.


Daugiau nei tūkstantmetį skaičiuojanti technologija reikalauja itin daug laiko ir įgūdžių, todėl Lietuvoje yra itin reta. Naglis Rytis Baltušnikas aktualizuoja mozaikos techniką, papildydamas ją šiuolaikiniais vaizdiniais, miesto metaforomis bei pasitelkdamas naujausias technologijas ir apšvietimo sprendimus. Dažnai humoro nestokojančiose N. R. Baltušniko mozaikose vaizdas redukuojamas iki ženklo ar simbolio, kurį neretai papildo tekstas.


Kam bakterijoms kolektyvas? – fluxiškas klausimas, kurio atsakymų kviečiame ieškoti parodoje, o apie jos idėją pats autorius teigia taip:


Kai ima lyti, žmonės traukia skėčius arba slepiasi. Mano darbai lietaus nebijo. Jie kaip autobusai. Tik neturi valytuvų, bet pasirodo. Laiku. Lietus naikina pėdsakus. Net šunys neberanda. Autobusas - randa. Mano Šančiai - raudoni. Tai tik dėl plytų. Norėčiau Mėlyno autobuso prie Vandens.


Paroda veiks iki sausio 30 d.

コメント


bottom of page