top of page
Ieškoti

Taivano menininkų dueto paroda RYŠIAI


2022 07 22 – 08 31 | LDS parodų erdvė, Vokiečių g. 4 Vilnius.

Parodos atidarymas – liepos 22 d., penktadienį, 18 val.


Siekdami skatinti kultūrinius mainus tarp Taivano ir Lietuvos, du menininkai Hsu, Ming-Hsiung ir Wu, Shu-Hsin (Sophia) nusprendė surengti parodą Lietuvos sostinėje Vilniuje. Darbų serijos „Karūna/Klounas“ ir „Tekstilės meno gravitacija“ bus rodomos menininkų dueto parodoje RYŠIAI.


Progresuojant tarptautiniams ekonominiams ir prekybos mainams tarp Taivano ir Lietuvos, tai idealus metas pradėti vystyti ir kultūrinį dialogą. Siekiant skatinti menų ir kultūros sąveiką tarp Taivano ir Lietuvos, stiprinti meninę draugystę tarp dviejų šalių bei skatinti šiuolaikinio meno diskursą, menininkai Hsu, Ming-Hsiung ir Wu, Shu-Hsin (Sophia) buvo pakviesti surengti parodą Lietuvos sostinėje Vilniuje, o taip pat ir istorinėje vietoje – Užutrakio dvaro sodyboje.


Hsu, Ming-Hsiung pristato aliejinę tapybą. Ciklo „Karūna/Klounas“ tema yra Yushan (taip pat žinomas kaip Jade kalnas), kurio viršūnė yra aukščiausia Taivano saloje. Wu, Shu-Hsin tema yra pristatoma per multimedialų audinio pluošto ir tapybos meną. Darbai turi šiuolaikinio meno charakteristiką, yra turtingi vaizdinių ir naujų, gaivių bei skaidrių vizijų.


Šiuolaikinių menininkų Hsu, Ming-Hsiung ir Wu, Shu-Hsin (Sophia) kūriniai su agresyvia geltonos spalvos ambicija, švelnia žemės žaluma ir raudonio kūrybiniu entuziazmu simbolizuoja tris Lietuvos vėliavos spalvas.


Nacionalinio Taivano menų universiteto profesorius Hsu, Ming-Hsiung ir menininkė Wu, Shu-Hsin (Sophia) nekantrauja vykdant kultūrinius meno mainus sutikti draugų ir paskatinti abiejų šalių šiuolaikinio meno plėtrą. Menas kyla iš tradicijos. Tradicinis menas palaipsniui transformuojasi į šiuolaikinį ir taip pamažu plinta naujos kūrybos formos. Jos turi istorinį kontekstą ir kontinuumą kultūroje, tačiau taip pat progresuoja ir į geresnę ateitį. Ši paroda atneš energija trykštančius, dinamiškus darbus ir skatins šviesių diplomatinių santykių bei draugystės vystymąsį.


LDS informacija


Parodos atidarymo akimirkos댓글


bottom of page