top of page
Ieškoti

Galerija dėžutėje – ar tai įmanoma?


Lapkričio 16 d. 18 val. Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus galerijoje „Drobė“ atidaroma neįprasto formato paroda – „Drobė dėžutėje“. Dėžutė – svarbių daiktų saugojimo vieta. Dažniausiai jose laikome viską, kas yra panašaus pobūdžio – maistas, papuošalai, įrankiai. Bet ar galima sutalpinti galeriją į dėžutes?


Ši idėja kilo norint pristatyti galeriją ir jos menininkus ne tik Kaune, bet ir kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje. Esant dideliems transportavimo kaštams, sunku išvežti autorių kūrinius į tolimesnius miestus arba kitas šalis, todėl dėžutės formatas tapo išeitis. Kartu pačios dėžutės taps instaliacija ir taip pagyvins įprastą, tradicinį eksponavimą.


Dėžučių instaliacija ir turinys jose atskleis Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus narių autorinį stilių, atspindės sekciją, kuriai menininkas priklauso bei patį LDS Kauno skyrių. Ši paroda leis apžvelgti ir susipažinti artimiau su Kaune kuriamu menu – tapytojais, skulptoriais, tekstilininkais, odininkais ir jų darbais. Tikimės, jog ekspozicija patenkins ne tik meninį alkį, tačiau ir praplės žinias apie žymius Kauno miesto menininkus. Šia paroda nenorima apsiriboti ties keliais veidais ir jų kūriniais, o parodyti, kokia įvairi ir didžiulė yra LDS Kauno skyriaus bendruomenė.


Parodos atidarymas: lapkričio 16 d. meno galerijoje „Drobė“, 18 val., Drobės g. 62-308


Paroda vyks iki gruodžio 15 dienos.

Comentarios


bottom of page