top of page
Ieškoti

Martynas Pekarskas „BSoD/Mėlynas_Ekranas”Sausio 12 d. 18 val. kviečiame į parodos atidarymą galerijoje „Arka" (Aušros vartų g. 7, Vilnius).

 

Paroda Mėlynas Ekranas yra kvietimas aplankyti „Kita Puse“ pavadintą Martyno Pekarsko lipdomą pasaulį, bei pažvelgti į Mūsų pusę iš Ten.

 

Parodos pavadinimas „Mėlynas Ekranas“ nurodo anglišką terminą „Blue Screen of Death“ (pažod. mėlynas mirties ekranas), reiškiantį kritinę klaidą „Windows“ programinę įrangą naudojančiuose kompiuteriuose. Kritinę situaciją indikuojantis ženklas parodai yra pasirinktas kaip metafora rimtai pažvelgti į globalų poveikį turinčius įvykius, formuojančius niūrų dešimtmečio pradžios portretą. Šis pasaulis apsėda, laikmečio nuotaikos ilgainiui pasiglemžia viską. Kaip apgręžti pasaulį griaunančią žmoniją į Kitą Pusę, kurti žmogiškumą?


Prie bendro parodos potyrio rankas prikišo ištikimi bendražygiai, Deinora Rudėnaitė. Atskirą perspektyvą į parodą atneša Mindaugas Dudėnas, kuris sutiko menu sureaguoti į parodos planą ir instaliuoja savo kūriniją. 

 

Galerija dalyvaus projekte SU-MENĖK, tad vasario mėnesį pakviesime į specialią programą!

 

Paroda yra Lietuvos dailininkų sąjungos ir galerijos „Arka” kūrybinės programos dalis. Organizacijos strateginę veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Paroda truks iki vasario 11 d.

 

Daugiau informacijos:

 

 

Galerijos darbo laikas:

 

III - V: 12 val.  -  20 val.

VI - VII: 12 val.  -  17 val.

Comments


bottom of page