top of page
Ieškoti

Deividas-Vytautas | The Collective Healing Youth Club (CHYC)


Rugsėjo 12 d. (antradienį) 18:30 val. kviečiame Jus į Deivido-Vytauto performansą galerijoje „Meno parkas“ (Rotušės a. 27, Kaunas), kuris aktyvuos menininko parodą „The Collective Healing Youth Club (CHYC)“.


„Collective Healing Youth Club (CHYC)“ yra formą keičianti, daugiadisciplinė, bendradarbiavimu paremta iniciatyva, kurios tikslas – tirti gijimą per pojūčius ir įkūnytas ritualines patirtis. CHYC prasideda kaip transgresyvių ir transcendentinių erdvių, kurios egzistuoja reivo kultūroje ir religinėje praktikoje, tyrimas, analizuojantis būdus, kuriais šios erdvės sukuria saugumo, laisvės, bendruomenės burimosi ir transformacijos jausmą. CHYC bando suardyti laikinąją tvarką ir sukurti tęstinumo jausmą per persipinančius švelnumo ir įtampos momentus.


Deividas Vytautas (g. 1996 m. Čikaga, JAV) – daugiadisciplininis jaunosios kartos menininkas, gyvenantis tarp Londono, Vilniaus ir Berlyno. Jo praktika, apimanti performansą, videomeną, skulptūrą ir garsą, nagrinėja laisvės, nusižengimų, jaunimo kultūros ir dvasingumo temas. Savo darbuose rekonstruodamas religijos ir pop kultūros elementus jis kuria intymius ir katarsiškus išgyvenimus, kurie pilni išsilaisvinimo ir transformacijos potencialo. Deividas Vytautas 2022 m. baigė magistro studijas Royal College of Arts, Londone. Nuo tada jo darbai buvo rodomi Guts Gallery, Londone; Sissi Club, Marselije; Mykolo Žilinsko Dailės Galerijoje bei Ghent International Short Film Festival ir kt. Jo performansu paremta judančio vaizdo instaliacija „tight grip, it makes me feel safe“ (2021) pelnė 2021 m. JCDecaux apdovanojimą.


Padėka: Gloria Viktoria Regotz, Angelware, Dominykui Digimui, Jurgai Ramonaitei, Pauliui Janušoniui, Emilijai Šneiderytei ir Robertai Vaitkevičiutei.


Parodą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba.


Paroda galerijoje „Meno parkas“ veiks iki spalio 8 dienos.


Galerija „Meno parkas“

Rotušės a. 27, LT-44279 Kaunas, Lietuva

galerija@menoparkas.lt

www.menoparkas.lt


Comments


bottom of page