top of page
Ieškoti

Knygos „Teatro navigacija: Kas ten?“ pristatymas


Lapkričio 30 d. 18 val. Infotekoje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)

Knygos „Teatro navigacija: Kas ten?“ pristatymas


Knygos apie dvi scenografijos parodas misija – pristatyti laipsnišką Lietuvos scenografų pasirengimą pasaulinio masto teatro forumui „Prahos kvadrienalė 2023“ ir prisidėti prie šios specifinės meno srities sklaidos puoselėjant vaizdingo erdvinio teatro meistriškumą. Dvi skirtingos scenografijos parodos – lyg simbolinė kelionė su persėdimais, kurios antrasis etapas tęsia ir baigia ankstesnį komandinės kūrybos etapą. Parodose teatras pristatomas, kaip medija, kurioje sąveikauja visi spektaklyje veikiantys komponentai ir kurios niekaip kitaip negali patirti, kaip tik būdamas spektaklyje čia ir dabar.


Taip pat diskusijoje skirsime laiko pareflektuoti ties jau praėjusia kvadrienale, jos įspūdžiais ir mintimis, kurios išliko. Bei kalbėsime apie dabartinę Lietuvos scenografijos sceną, jos perspektyvas, problemas su kuriomis susiduria menininkai ir idėjas, kurias būtų galima plėtoti ateityje, dalyvaujant tarptautinių parodų metu.


Diskusijoje dalyvaus: Knygos autorė, menotyrininkė dr. Raimonda Bitinaitė-Širvinskaitė Knygos dizainerė Inga Navickaitė-Drąsutė Teatro ir kino dailininkė Birutė Ukrinaitė Teatro ir kino dailininkė Sigita Šimkūnaitė Grafikė, teatro dailininkė Irma Balakauskaitė PQ'23 Lietuvos ekspozicijos projekto kuratorė Evelina Januškaitė Diskusiją moderuos - Kristina Steiblytė.


FB renginio nuoroda https://fb.me/e/58n8SAJiwLietuvos nacionalinio paviljono Prahos kvadrienalėje 2023 videodokumentacija

Organizatorių informacija

コメント


bottom of page