top of page
Ieškoti

Medos Norbutaitės kūriniai pristatyti Majamio meno savaitės SCOPE meno mugėje


Lapkričio 30–gruodžio 5 d. Niujorko galerija „See/me“ pristatė Medos Norbutaitės kūrinius Majamio meno savaitės metu SCOPE meno mugėje (JAV, Florida).


Šį rudenį „See/me“ galerijos surengtame [EXPOSURE] konkurse buvo atrinki dvidešimt pasaulio menininkų, kurie buvo pakviesti dalyvauti SCOPE. Šiame konkurse Medos Norbutaitės darbai žiuri komisijos buvo įvertinti Grand Prize.


SCOPE yra šiuolaikinio meno mugė, kasmet vykstanti Majamyje, Niujorke, Bazelyje (mugė taip pat yra vykusi Los Angele, Londone). SCOPE įkūrėjas ir prezidentas – Niujorko menininkas ir galerininkas Alexis Hubshman. Ši mugė vertinama kaip viena svarbiausių tarptautinio kylančio šiuolaikinio meno ir tarpdisciplininės kūrybos vitrina. SCOPE garsėja gebėjimu numatyti naujas vizualines tendencijas, kurios yra paplitusios visame pasaulyje ir sulaukė aukšto kritikų įvertinimo. Bendras mugės lankytojų skaičius viršija 1,2 milijono.

2020 m. dėl pandemijos SCOPE buvo atidėta. Šiais metais 20-metį švenčianti meno mugė pristatė 140 dalyvių iš viso pasaulio. Mugės metu vyko meno diskusijos, performatyvios instaliacijos ir kiti renginiai. Galerijos ir jų pristatomi menininkai vėl sulaukė tūkstančių lankytojų, meno kolekcininkų, vertintojų, žiniasklaidos atstovų dėmesio.

コメント


bottom of page